Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil aynı dizide!

Show TV’de Haziran ayında başlayacak olan ve geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan ARC Film imzalı “Ne Münasebet” dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu!

Dizi Galeri

Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil aynı dizide! Başrollerinde daha önce Serkan Altunorak ve Berrak Tüzünataç’ın yer alacağı açıklanan dizinin yapılan deneme çekimlerinde yapımcının yeterli verim alamaması üzerine yapım şirketi son olarak Küçük Ağa dizisinde yer alan Sarp Levendoğlu ve güzel oyuncu Pelin Akil ile anlaştı!

Dizinin kadrosunda ayrıca İnan Ulaş Torun, Bengi İdil Uras, Cihat Tamer, Ayşe Kökçü, Hakan Altıner, Ayşen Sezerel, Mert Yavuzcan, Pınar Şenol, Gizem Güven ve Bahar Akça’da yer alıyor.

“Ne Münasebet” çok yakında Show TV’de başlıyor!

Dizinin konusu ise şu şekilde;

Demir, kendine çok güvenli, zeki ve eğlenceli bir zengin çocuğudur. İnsanlarla sağlıklı ilişki kuramayan, onları anlamaya çalışmayan, sorumluluk nedir pek bilmeyen, gününü yaşayan bir karakterdir. Hukuk fakültesini babasının zoruyla bitirmiştir. Doğayla iç içe bir hayat sürmekte, seyahatler yapıp amatör belgeseller çekmektedir. Nil ise adaletin ve gerçeklerin peşinden koşan, idealist bir avukattır. Bununla birlikte kendine güven sorunları vardır ve kadın olarak kendini pek beğenmez. Kötü talih bu iki zıt karakterin yollarını birleştirir ve her şey de bu anda başlar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: