"Sarp'ın bir derdi vardı o yüzden..."

Aras Bulut İynemli Amerikan TV Drama Weekly sitesine açıklamalarda bulundu.

Magazin

"Sarp'ın bir derdi vardı o yüzden..." Televizyon dünyası hakkında tüm yaşananları, haberleri, videoları paylaşan Amerika’nın TV Drama Weekly sitesi TV8’in beğenilen dizisi Maral’ın başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli ile hoş bir sohbet gerçekleştirdi.

Site yurtdışında da ilgi gören Maral dizisinde pasta şefi olarak çalışan Sarp’ı canlandıran Aras Bulut İynemli ile hem dizi, hem de rolü ile ilgili görüştü.

İynemli, TV Drama Weekly’e sitesine yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Bu diziden önce bir dönem dizisinde rol aldım. Daha sonra günümüze ait bir işte rol almak istedim ve Sarp karakterini canlandırdım. Bu karakteri çok sevdim. Kendimden çok şeyler buldum ve kendimden de şeyler kattım aslında. Aynı takımdan olmamız, ikimizin de Beşiktaşlı olması mesela. Bu konunun çok üstüne gittik senaryoda. Sarp karakterinin bir derdi vardı. Rolün derdi olunca daha da çekiyor seni. O yüzden bu projenin içinde olmak istedim. “ dedi.

Fotoğraflar için tıklayın...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: