SATIŞ REKORU KIRABİLİR

Tüm Dünya’da satış rekorları kıran “The Secret” (SIR) DVD’si, kitabından sonra, yine D&R’la ilk kez Türkiye’de...

Magazin

SATIŞ REKORU KIRABİLİR Tüm Türkiye'yi eğlence ve kültür ürünleriyle buluşturmak, daha önce hiç yapılmamışları gerçekleştirmek için yola çıkan D&R, ilkleri, müşterilerileriyle paylaşmaya devam ediyor ve Türkiye'de de satış rekorları kırması beklenen "The Secret" filmini mağazalarında satışa sunuyor.

Sadece D&R mağazalarında bulunan"The Secret" DVD'si, Türkçe dublajlı olmakla birlikte, istenilirse Türkçe altyazılı olarak orjinal haliyle de izlenilebilmektedir.


Film ayrıca, D&R'ın web sitesi www.dr.com.tr 'den de temin edilebilmektedir.


"The Secret" filminde, para, sağlık, insan ilişkileri, mutluluk gibi konular dahil olmak üzere dünyadaki her etkileşiminizde , yaşamanızın her alanında "Sır"rı nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Siz, içinizdeki gizli, henüz kullanamadığımız gücü fark etmeye başlarken, bu uyanış size, yaşamınızın her alanında mutluluk getirebilecek.

"Sır" modern çağ öğretmenlerinin, bu bilgiyi sağlığa, zenginliğe ve mutluluğa ulaşmak için kullanmış olan erkek ve kadınların yaşadıkları bilgece deneyimleri de içeriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: