Savaşçı’ya üç yeni isim!

Pazar akşamları ilgiyle izlenen "Savaşçı" dizisine 3 yeni isim dahil oldu.

Dizi Galeri

Savaşçı’ya üç yeni isim! Fox TV'de yayınlanan "Savaşçı" dizisine 3 yeni isim katıldı. Yapıma, Ege Aydan, Timur Ölkebaş ve Mert Öcal dahil oldu.

"Savaşçı"nın başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar yer alıyor. Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Mirsad Herovic’in, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı”, Pazar akşamları ekrana geliyor.

Hem manken, hem oyuncu olan Mert Öcal ve oyuncu Timur Ölkebaş sürpriz karakterlerle diziye dahil olacak. Ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ege Aydan ise, Yıldız Çağrı Atiksoy’un hayat verdiği “Aslı Özkaynak” karakterinin babası “Akın Özkaynak” olarak diziye dahil olacak. Akın Özkaynak; 55- 60 yaşlarında, emekli büyükelçi. Yurt dışında yaşayan ve kızıyla mesafeli bir ilişkiye sahip olan baba, kişisel hırsları yüzünden kızını ihmal etmiş bir karakter olarak ekranlara gelecek.

Ünlü oyuncular, Savaşçı’da da dikkatleri üzerine toplayacak.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: