Savcı Turgut, Karadayı'ya veda etti!

Ekranların en sevilen kötü adamı Savcı Turgut, Karadayı'nın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Necdet tarafından öldürüldü. Başarılı oyuncu Yurdaer Okur'un canlandırdığı fenomen karakter acımasızlığına rağmen sempatik tavırları ve kullandığı ‘mamafih’ ve ‘cancağızım’ gibi kelimeleriyle izleyenlerin gönlünü fethetmişti.

Magazin

Savcı Turgut, Karadayı'ya veda etti! fotoğraflar için tıklayınız..

Böyle veda etti;

Video yüklenemedi...
“ ARTIK DEMİR ALMA VAKTİDİR CANCAĞIZIM”

Karadayı dizisinde iki sezondur Savcı Turgut’u büyük bir başarıyla canlandıran Yurdaer Okur, veda bölümü için şu cümleleri kurdu: “Savcı Turgut'a veda etmek zamanı geldi. Karadayı’ya veda etmek kolay değil elbette lakin misyon tamamlandı, görev yerine getirildi. Artık öyle bedbin, öyle bedbaht demir alma vaktidir Cancağızım”.
Yaptığı planlarla kötülükte sınır tanımayan, Mahir ile Feride arasındaki en büyük engel olan Savcı Turgut’u canlandırmaktan mutluluk duyduğunu belirten Okur “ Savcı Turgut ardında bir çok Savcı Turgutlar bırakarak gidiyor. Bu yolculukta birlikte yürüdüğümüz yapımcımız, senaristlerimiz, yönetmenlerimiz, tüm oyuncu ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Karadayı ailesi CAN'dır” cümleleriyle seyircisine veda etti.

KARADAYI'DA YENİ BİR SAYFA AÇILIYOR!

İşlediği suçlar yüzünden tutuklu bulunduğu hapishanede tecrit edilen Savcı Turgut yeni bölümde Barut Necdet tarafından öldürüldü. Mehmet Saim’den aldığı emirle birlikte yıllardır sürdürdüğü kininin de etkisiyle Turgut’u elleriyle öldüren Barut Necdet’in bu hamlesi Mahir ile Feride’nin planını bozdu. Turgut’un ölümüyle darağacına yakınlaşan Nazif Kara’yı özgürlüğüne kavuşturmak isteyen aşıkların elinde kalan tek delil ise Turgut’un ölmeden önce bıraktığı ifadesi oldu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: