SAYAN'IN GENÇ EŞİ İLK KEZ KONUŞTU:

TÜRKÜCÜ ONUR ŞAN KENDİSİNDEN 22 YAŞ BÜYÜK SEDA SAYAN'LA EVLENDİKTEN SONRA İLK KEZ BASININ ÖNÜNE ÇIKTI. BİR RADYO PROGRAMINA KATILAN ŞAN, SAYAN'DAN 'YÜREĞİM' DİYE BAHSETTİ..

Magazin

SAYAN'IN GENÇ EŞİ İLK KEZ KONUŞTU: Seda Sayan ile yaptığı ani evlilik ile gündeme gelen Onur Şan nikah sonrası ilk kez basının karşısına çıktı. Sevgililer Günü'nde bir radyo programına konuk olan genç türkücü heyecanlıydı. Seda Sayan'ın ismini kullanmak yerine 'yüreğim've 'o' diye bahseden Şan, Sayan ile evlenerek gündeme gelmekten rahatsızlık duymadığını belirtti. İlişkilerinin nasıl başladığını hakkındaki soruları yanıtlamayı reddeden türkücü, 'Biz zaten daha önceden tanışıyorduk ama bir şeylerin alevlendiği anın bize özel kalmasını istiyorum' dedi.

Sayan ile aralarında 22 yaş fark bulunan Şan, bunun gündeme getirilmesinden hiçbir şekilde rahatsızlık duymadığını söyledi ve 'Yüreğimi çok seviyorum' sözleriyle canlı yayında Sayan'a ilan-ı aşk etti. 49 yaşındaki Seda Sayan'ın hamile olduğu ve bu nikahın o yüzden apar topar gerçekleştiği konuşulurken, genç türkücü çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. Ancak kendisine Seda Sayan'ın hamile olup olmadığı sorulunca röportajı keserek alışveriş merkezinden ayrıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: