SAYIŞMAN AYNI GÜN İKİ FARKLI KADINLA!

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, aynı günde iki farklı bayanla birden görüntülenerek, kafaları karıştırdı.

Magazin

SAYIŞMAN AYNI GÜN İKİ FARKLI KADINLA! Uzun süredir, Lale Devri isimli dizideki rol arkadaşı güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'yla aşk yaşadığı bilinen Tolgahan Sayışman birkaç gün içinde, iki farklı kadınla birden objektiflere yakalandı.


Birkaç gün önce manken Bilge Kara'yla görüntülenen Tolgahan Sayışman ünlü mankenle arasında birşey olmadığını ilginç bir gerekçeyle açıklamış ve 'Bilge benim çok eski arkadaşım, ayrıca benden 5 yaş büyük' demişti.

Ayakligazete.com'un haberine göre; Tolgahan Sayışman bugün, Bebek'teki bir kafede Muhteşem Yüzyıl dizisinde de rol alan güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy'la birlikte görüntülendi.

Birkaç gün içinde iki farklı kadınla görüntülenen Tolgahan Sayışman kafaları karıştırırken, güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'yla olan ilişkilerinin akıbeti de merak konusu oldu.

Bakalım hem Tolgahan Sayışman cephesi, hem de Serenay Sarıkaya cephesi, bu gelişmelerden sonra nasıl bir açıklama yapacaklar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: