Scarlett Johansson, taciz iddialarına ateş püskürdü

Hollywood'un en sevilen aktristlerinden Scarlett Johansson, ünlü Amerikalı yazar ve yönetmen Woody Allen'a üvey kızı Dylan Farrow tarafından...

Magazin

Scarlett Johansson, taciz iddialarına ateş püskürdü Hollywood'un en sevilen aktristlerinden Scarlett Johansson, ünlü Amerikalı yazar ve yönetmen Woody Allen'a üvey kızı Dylan Farrow tarafından yöneltilen "taciz" suçlaması hakkında ne düşündüğü soruldu.

Yönetmenin 'Maç Sayısı' ve 'Vicky, Christina, Barcelona' adlı filmlerinde boşrollerde yer alan ünlü sinema yıldızı da, Dylan Farrow'un gazeteye yazdığı açık mektupta suçlamaları arka çıkmaya davet ediliyordu.

Dylan Farrow, yazısında, küçük yaşta Woody Allen tarafından tacize uğradığını iddia ediyor ve yönetmenin filmlerinde oynayan kadın oyunculara şöyle sesleniyordu: "Tacize uğrayan sizin kızınız olsaydı ne yapardınız?"

Konuyla ilgili açıklama yapmak istemediğini belirten Scarlett Johansson, mektupta adının geçmesini sorumsuz bir davranış olarak nitelendirirken, bu varsayımların uydurma olduğunu düşündüğünü belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: