SCOTCH'DA KISKANÇLIK KAVGASI

Sosyetenin yeni gözdesi olan Scotch adlı kulüpte, ilk kavga çıktı! Şarkıcı Bengü ile eski sevgilisi Baran Çetin, arbedeye neden oldu..

Magazin

SCOTCH'DA KISKANÇLIK KAVGASI İstanbul sosyetesinin 'ikinci adresi' haline gelen Nişantaşı'ndaki Scotch adlı mekanda kavga çıktı. DJ'lerin Ankaralı Turgut şarkıları çalarak sosyeteyi eğlendirdiği mekandaki kavganın kahramanları ise; Bengü, yeni sevgilisi Onur ve ex aşkı A. Baran Çetin'di.

Kıskançlık kavgası


Görgü tanıklarının anlattığına göre gerginlik; Scotch'a Onur adlı yeni sevgilisiyle giden Bengü'nün, mekanda karşılaştığı eski aşkı Çetin'i kıskandırmasıyla başladı. Ahmet Baran Çetin de hırsını alamayarak Bengü'nün yanındaki genci kapının önünde dövdü.

Hastanelik oldu

Scotch'da arbede yaşanmasına neden olan kavganın sonunda hastanelik olan Onur adlı gencin alnı yarıldı, parmağı kırıldı. Bu kavga çıkmadan önce Scotch'taki partide eğlenen ünlüler arasında; Demet Akalın-Oğuz Kayhan, Süreyya Yalçın, Ralf Tezman-Senem Kardıcalı vardı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: