Sebebini de açıkla Arda!

Arda Turan, Instagram'dan yaptığı açıklamayla Berkay'la tartışma yaşadıklarını doğrularken kavga sebebinin anlatıldığını gibi olmadığını açıkladı ama kavganın neden yaşandığı ile ilgili de bir açıklama yapmadı.

Magazin

Sebebini de açıkla Arda! Arda Turan ile Berkay dün gecce bir mekanda tartışmış ve Berkay'ın burnu kırılmıştı. Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, yaptığı açıklamada Arda Turan'ın kendisine "Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın" dediğini ve kavganın bu nedenle çıktığını söylemişti. Daha sonra Arda Turan'ın elinde bir silahla hastaneye geldiğini ve “Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim" dediğini anlatmıştı.

Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı!

Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı!Olayların basına yansımasının ardından Arda Turan da Instagram hesabından bir açıklamada bulundu. Arda'nın hikayesinden yaptığı açıklama şöyle;

"Yaşanan tartışmanın sebebi 'namus meselesi' gibi haberleştiriliyor. Basit bir tartışma yaşanmıştır, doğrudur ama sebebi anlatılan şekilde değildir. Böyle bir şeyin olması da mümkün değildir."


Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin: Arda Turan bana asıldı!

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin: Arda Turan bana asıldı!ARDA TURAN SEBEBİNİ NEDEN AÇIKLAMADI?

Bu açıklamayla kavgayı doğrulayan Arda Turan sebebinin ise bahsedildiği gibi olmadığını söyledi. Fakat kavganın sebebinin ne olduğunu ise açıklamak istemedi.

Arda Turan rezilliği!

Arda Turan rezilliği!

Bunlarda ilginizi çekebilir: