ŞEBNEM BAL ALBÜMÜNÜ BASINA TANITTI.

Şebnem Bal Basın mensuplarıan verdiği kokteylde ''bir yere kadar''isimli single parçasını tanıttı,

Magazin

ŞEBNEM BAL ALBÜMÜNÜ BASINA TANITTI. Ersay Üner imzalı parçanın remixini yapan Burak Yeter dj kabininde remix parçasını çaldı Şebnem Bal'da dj kabininde parçası eşliğinde renkli görüntüler verdi.
Geccenin sürprizi ise müzik dünyasının duayeni İzzet Öz'dü. Öz 'ben geldim' diyerek içeri girdi ve ''Sevgili şebnem pırıl pırıl bir genç ve başarılı geleceğin starı ''diyerek Şebnem Bal'a tam destek olduğunu belirtti...
'

'BU YAZ HERKES KIPIR KIPIR OYNAYACAK''
''Yangın Kızılı'' adlı albümünden sonra yaz ayına özel bir single ile müzik severlerin karşısına çıkan Şebnem Bal insanları birazda olsa dertlerinden uzaklaştırarak yaz ayılarının kavurucu sıcağında eğlendirmek ve kıpır kıpır oynatmak tek hedefi ..

Son dönemlerle Demet Akalın'a yaptığı parçalarla adını çok sık duyduğumuz Ersay Üner yine yaza damgasını vuracak, cıvıl cıvıl parçası ''Bir Yere Kadar''ı Şebnem Bal'a verdi.

Müzik yönetmenliğinide Ersay Üner'in üstlendiği bir yere kadar parçasınında remix'ini Burak Yeter hazırladı.
Türk müziğinin önemli isimlerinden Bülent Ersoy ve Seda Sayan'a vokal yapmıştır.

Devlet konservatuarından sonra Üsküdar musiki cemiyetinde Türk sanat müziği eğitimi alan Şebnem BAL müzikte var olduğunu,bir gün iyi seslerin egemen olduğu bir müzik camiası olacağını ve ismini bu müzik camiasına güzel bir yere yazdıracağından emin olduğunu söyledi. Deniz Akel'in yönetmenliğini yaptığı ve 22 saat süren çekimlerin ardından müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: