ŞEBNEM DEFİLEYE ALINMADI

ŞEBNEM SCHAEFER, DAVETİYESİ OLMADIĞI İÇİN MASERATİ A LA MODE PARTİSİNE İÇERİ ALINMADI.

Magazin

ŞEBNEM DEFİLEYE ALINMADI Önceki gün Hotel Les Ottomans'da düzenlenen Maserati A La Mode partisine katılmak isteyen Şebnem Schaefer, davetiyesi olmadığı için içeri alınmadı. Ünlü manken, tüm itirazlarına rağmen kapıdan dönmek zorunda kaldı.

Moda, sanat ve iş dünyasının önde gelen isimleri, önceki akşam Maserati A La Mode partisinde buluştu. Partinin yapıldığı Hotel Les Ottomans'ın kapısındaki güvenlik önlemleri hayli sıkıydı. Class Cavalli defilesinin düzenlendiği gecceye, davetiyesi ve güvenlik kartı bulunmayan hiç kimse alınmadı. Bu sıkıntıyı yaşayanlardan biri de Şebnem Schaefer oldu.

Partiye katılmak üzere mekana gelen Schaefer'e görevliler davetiye sordu. Davetiyesi olmadığı öğrenilince, davetli listesinde adı arandı ancak orada da ismi geçmiyordu. Bunun üzerine görevliler, Schaefer'e içeri giremeyeceğini söyledi. Tüm itirazlarına rağmen mekana alınmayan Schaefer, 'Ben de mankenim, neden içeri giremediğimi anlayamadım' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: