Şebnem Ferah Harbiye'yi inletti

Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde önceki akşam Şebnem Ferah rüzgarı esti. Tüm koltukları dolduran Ferah’ın çığlıkları geceye damga vurdu.

Magazin

Şebnem Ferah Harbiye'yi inletti Ferah, seyirciye seslenerek “Zor zamanlarda müzik yapmak çok tartışılan bir şeydir her zaman, kimse tam olarak ne yapması gerektiğini bilemez, ben de bilemiyorum. Biz sadece birbirimize biraz daha iyi gelmek için, içimizden geleni yapmaya karar verdik.

Öyle görüyorum ki siz de öyle yaptınız” dedi. Ferah, sahnesine hiç ara vermeyerek arada kullanacağı zamanla konseri erken bitirdi. Sahne bitiminde de hayranlarının gönlünü almayı bilen şarkıcı, “Diğerleri gibi değilim. Arayla sırayla işim yok. Geldiğimden beri hiç durmadan tepiniyorum. Artık evime gideyim” diyerek geceyi noktaladı.

Sertab Erener-Emre Kula çifti Şebnem Ferah’ın Harbiye Açıkhava’daki konserine gitti. Yanlarında Nil Karaibrahimgil ile eşi Serdar Erener de vardı. Objektiflere poz vermeyi sevmeyen Emre Kula’nın Nil Karaibrahimgil ile birlikte zafer işareti yapması şaşırttı. Kula evlilik sorularına da “Çok iyi çok” yanıtını verdi. Konsere birçok ünlü isim katıldı.

İşte konserden kareler...

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: