Şebnem Ferah ve MFÖ rockseverleri coşturdu!

Bu yıl ikinci kez düzenlenen Monsters Energy Presents: Rock Off Yerli festivalinde önceki gece Volkswagen Arena'da rock müziğin en sevilen isimleri sahne aldı.

Kültür-Sanat

Şebnem Ferah ve MFÖ rockseverleri coşturdu! Türk rock müziğinin en önemli isimlerinden Şebnem Ferah "Ya Hep Ya Hiç", "Kalbim Mezar" şarkıları ile konsere başladıktan sonra “Sevgili dostlarımız hoşgeldiniz. İyi misiniz? Hep beraber güzel bir akşam geçirelim. 1 dakikası bile boşa geçmesin. Bizimle geceniz güzel geçsin” diyerek hayranlarına teşekkür ettikten sonra "Birileri Var" ile devam etti. Sahne arkasında yer alan ekranlarda, her şarkı için hazırlanan videolar ve ışık tasarımı; müzikal olduğu kadar görsel bir şölenin de yaşanmasını sağladı.

Yavuzcan Çetin ve Evrencan Gündüz'ün festivale özel performansları ile başlayan geccede sırasıyla Şebnem Ferah ve MFÖ sahne aldı.

Hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği, konserde yeni albüm hazırlıklarına devam eden Şebnem Ferah, "Kadın" (1996) albümünden "Od" (2013) albümüne uzanan geniş ve özel repertuarıyla, kendisine eşlik eden dinleyicilere muhteşem bir konser ziyafeti sundu.


Şebnem Ferah'a Rock Off konserinde yıllardır birlikte aynı sahneyi paylaştığı Ozan Tügen (klavyeler), Buket Doran (bas gitar), Metin Türkcan (gitarlar), Aykan İlkan (davul), Ceren Akyıldız(vokal) ve Serdar Barçın(flüt) eşlik etti.

Geccenin finalini ise, efsane grup MFÖ yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: