ŞEBNEM TİYATRO İÇİN SOYUNDU!

Genelde seksiliği ön plana çıkartan rollerden uzak duran Şebnem Dönmez, 1 Kasım'da Beşiktaş Kültür Merkezinde sahnelenecek olan oyunda, iç çamaşırıyla sahneye çıkıyor.

Magazin

ŞEBNEM TİYATRO İÇİN SOYUNDU! Bugüne kadar özel hayatını magazin basınına deşifre etmeyen Şebnem Dönmez genelde hep yaptığı işlerle gündeme geldi. Güzel oyuncu yeni sezona çok iyi projelerle başlangıç yaptı. Bu yıl kendine olan güven duygusu ve oyunculuk konusunda yol katettiğini belirten seksi oyuncu, ilk oyununda bütün dikkatin iç çamaşırı sahnesine çekilmesini istemediğini belirtti.

Michael Frein'ın yazdığı, komedi türündeki 'Oyunun Oyunu' adlı gösterinin yönetmenliğini Mehmet Ergen üstlendi. Dönmez'in Günaydın gazetesine verdiği röportajda ise: 'Bu insanlara çok aksettirilecek bir şey değil. En azından ben bunu ortaya koymak istemem. Çünkü bu, çarşaf giymekle aynı şey benim için. Çünkü aynı zamanda oyunun içinde çarşaf da giyiyorum. Oyun ve oyuna emek veren insanlar gözardı ediliyor, bütün dikkat iç çamaşırı sahnesine çekiliyor. Benim de oyuncu olmak isteyen bir insan olarak, en son istediğim şey olur bu,' dedi.

Geçen yıl sadece sunuculuğa odaklanan Şebnem Dönmez, bu sene çok profesyonel bir ekiple tiyatro çalışmasında yer alıyor. BKM'de sahnelenecek olan 'Oyunun Oyunu' adlı gösteri, seyircinin merak ettiği kulis arkasını ortaya koyuyor. Dönmez, bu oyunda çok aptal bir aktris rolünü oynuyor. Tiyatro oyunu haricinde yer aldığı 'Eşref Saati' adlı dizide 'Feraye' rolünde ise yine seksi bir kadını canlandırıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: