'Şebnem'in hediyesi!

İzleyicisine ağız dolusu kahkaha attırmaya hazırlanan ‘Niyazi Gül Dörtnala’ filminde Ata Demirer ve Şebnem Bozoklu’nun sahneleri çok konuşulacak.

Kültür-Sanat

'Şebnem'in hediyesi! Sezonun en iddialı komedisi olan filminde Veteriner Profesör Niyazi Gül’ü Ata Demirer canlandırırken yardımcısı Hediye’yi Şebnem Bozoklu canlandırıyor.


8 Mayıs’ta vizyona girecek film için Ata Demirer ve Demet Akbağ ile kamera karşına geçen Bozoklu, giydiği renkli taytlar ve terlik içine giydiği çoraplarıyla ‘Mahalle Tarzı’nı tekrar hayatmıza sokacak. Çekimleri İzmir’in Seferihisar ilçesi ve İstanbul’da gerçekleştirlen ‘Niyazi Gül Dörtnala’da birbirinden renkli kostümleriyle Şebnem Bozuklu beyazperdede arzı endam ediyor.


Yıllar önce televizyonda canlandırdığı Niyazi Gül tiplemesini beyazperdeye taşıyan Ata Demirer’e, Demet Akbağ ve Şebnem Bozoklu’ya Levent Ülgen, Kevork Malikhyan ve Ayşenil Şamlıoğlu eşlik ediyor. Yönetmeliğini ‘Eyyvah, Eyyvah’ serisinin ünlü yönetmeni Hakan Algül’ün yaptığı ve bir BKM Film yapımı olan ‘Niyazi Gül Dörtnala’ 8 Mayıs’ta sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmin hikayesini Ata Demirer, seneryosunu ise Vedat Özdemiroğlu, Öğünç Ersöz, Cihan Ceylan kaleme aldı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: