SEÇİMLERİ DE KARIŞTIRDI!

Skandalları ile magazin gündeminden düşmeyen Paris Hilton şimdi de seçimleri karıştırdı.

Magazin

SEÇİMLERİ DE KARIŞTIRDI! Paris Hilton'un annesi Kathy Hilton, ABD başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçilerin adayı John McCain'in kampanyasında rakibi Demokrat Parti adayı Barak Obama'nın popülaritesini kızının popülaritesiyle karşılaştırmasını eleştirdi.

McCain'in kampanyasına 4 bin 600 dolar bağışta bulunan Hilton otellerinin sahiplerinden anne Kathy Hilton, eşi Richard Hilton ile yaptığı yazılı açıklamada, seçim kampanyasında kızının görüntülerinin yer aldığı video kaydının 'zaman ve para israfı' olduğunu belirtti.

Bu video kaydının seçim için 'tamamen ciddiyetten uzak bir yol' olduğu belirtilen açıklamada, 'Bu, McCain'e kampanyası için bağışçıların verdiği paranın tamamen gasp edilmesidir. Milyonlarca insanın işini ve evini kaybettiği bir dönemde ülkenin zamanının ve dikkatinin israfıdır' ifadeleri kullanıldı.

Paris Hilton'un menajeri de bir açıklamada bulunarak, 'bu videoda görüntülerinin kullanılması için kimsenin Paris Hilton'a danışmadığını, kendisinin de kullanım izni vermediğini' belirtmişti.

Obama'nın Berlin'deki görüntüleri arasında Britney Spears ve Paris Hilton'ın görüntüleri yayınlanıyor, bu sırada kadın sesi 'dünyanın en büyük ünlüsü' diyor ve Obama kastedilerek 'Komutayı devralmaya hazır mı?' ifadesi kullanılıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: