SEÇİMLERİ GÖLGEDE BIRAKAN ASİSTAN!

Başkan adaylarının katıldığı tartışma programında bir asistanın elbisesi herşeyi gölgede bıraktı.

Magazin

SEÇİMLERİ GÖLGEDE BIRAKAN ASİSTAN! Meksika'da Pazar günü yayınlanan başkanlık seçimleri ile ilgili tartışma programında prodüksiyon asistanının giydiği seksi elbise tartışma yarattı.


Programı düzenleyen ekip ülkeden özür dilemek zorunda kaldı. Sandık başında dikkat çekici elbisesiyle tartışma yaratan prodüksiyon asistanının eski bir model olduğu açıklandı.

Asistanın programdaki görevi adayların konuşma sıralarını belirleyen kartları dağıtmaktı. Meksika Seçim Komisyonu kadının göğüs dekolteli dar beyaz elbisesinin izleyicilerin önemli konulara odaklanmasını engellediğini söyledi.

SEÇİME DAMGA VURAN ASİSTAN

Video yüklenemedi...Bir basın açıklaması yayınlayan Seçim Komisyonu ''Seçimlere katılan adayların karşı karşıya geldiği ilk tartışma programında asistanlardan birinin giyim tarzının o kadar dikkat çekici oluşu bir prodüksiyon hatasıydı. Hem izleyicilerden hem de adaylardan özür diliyoruz'' dedi.

RAHATSIZ EDİCİ

Komisyon tartışma yaratan modeli özel bir prodüksiyon firmasının işe aldığını söyledi.

Modelin isminin Julia Orayen olduğu açıklandı.

Prodüktör Jesus Tapia Bayan Orayen'i işe almalarının nedeninin iş için başvuran diğer iki adaydan daha kısa boylu olması olduğunu iddia etti.

Tapia ''Diğer adayların boylarıyla karşılaştırdım ve onda karar kıldım'' dedi. Prodüktör ayrıca iş için ''güzel, genç, taze'' birini aradığını da söyledi.

Tapia giyeceği elbiseyi Orayen'in kendisinin seçtiğini ve yayın öncesindeki panik nedeniyle elbisenin gözden kaçtığını söyledi.

Meksika'nın ilk kadın Başkanı olmayı hedefleyen Josefina Vazquez Mota asistanın elbisesinin programın ciddiyetine gölge düşürdüğünü söyledi.

<br/>foto

Seçim komisyonu üyesi Lorenzo Cordova seçim sürecindeki önemli bir olayın ''rahatsızlık verici bir olay''ın gölgesinde kalmasını üzüntü verici bulduğunu söyledi.

Program Temmuz ayında yapılacak Başkanlık seçimleri öncesinde 4 adayın karşı karşıya geldiği ilk oturumdu.

İkinci tartışma programı 10 Haziran'da.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: