Seçkin Özdemir ile Yasmin Erbil aşk mı yaşıyor?

Ünlü oyuncu Seçkin Özdemir, Ferhan Şensoy'un kızı Derya Şensoy'dan sonra Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'le mi aşk yaşıyor?

Magazin

Seçkin Özdemir ile Yasmin Erbil aşk mı yaşıyor? Biri genç kızların gözdesi yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir, diğeri ise Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar'ın sosyal medya fenomeni olan kızları Yasmin Erbil. Duymayan Kalamsın programında yer alan habere göre; Bu iki ünlü ismin yeni bir aşka yelken açtıkları iddiası son dönemlerde kulaktan kulağa dolaşıyor. Sosyal medyadan da birbirlerini takip eden 36 yaşındaki Seçkin Özdemir ile 21 yaşındaki Yasmin Erbil'in pazartesi akşamı Cihangir'in ünlü bir mekânında sarmaş dolaş eğlenmesi aşk yaşadıklarını iddialarını güçlendirdi.

Yasmin Erbil: Çok yaralıyım

Yasmin Erbil: Çok yaralıyımSeçkin Özdemir, geçen yıllarda Derya Baykal ve Ferhan Şensoy'un kızları Derya Şensoy'la aşk yaşamıştı. Derya Baykal'ın onay verdiği ilişki evliliğe doğru giderken sürpriz bir şekilde bitmişti.

Yasmin Erbil'den 'üstsüz fotoğraf' açıklaması!

Yasmin Erbil'den 'üstsüz fotoğraf' açıklaması!Seçkin Özdemir'in son olarak adının aşk dedikodularına karıştığı Yasmin Erbil'in geçen aylarda 'Dünya'nın En Güzel Kokusu' seçmelerine katılmış bir rol kapmıştı. Yasmin Erbil oyunculuk alanında ilerlemek istediğini açıklamıştı. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

Minili Yasmin Erbil galaya damga vurdu!

Minili Yasmin Erbil galaya damga vurdu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: