Seçkin Piriler: Beni aldatsa da eşim iyi biri

Rock'çı eşi Kaan Tangöze tarafından aldatılan Seçkin Piriler, yaşadığı sıkıntılı dönemi ve şu anki durumlarını açıkladı.

Magazin

Seçkin Piriler: Beni aldatsa da eşim iyi biri Günaydın'dan Merve Yurtyapan'a konuşan Seçkin Piriler şunları anlattı:

"Bu evlilik ve çocuklar için kariyerimi askıya aldım. Sabahları erkenden uyanıp çocuklarıma kahvaltılar hazırladım. Onları sevgiyle okullarına yolladım. Evde oturmaktan sıkılsam da bunu dert etmedim. Kaan'la 10 sene büyük bir aşk yaşadık. Bu süreçte kavga bile etmedik. O yüzden aramızda gelişen aldatma olayını hiç hissetmedim. Bu aldatma bana da sürprizdi, hiç ummadığım bir anda öğrendim, şoke oldum. Hala büyük bir şokun içindeyim. Ani kararlar vermek istemiyorum. İçim yangın yeri ama ortada iki çocuk var. Ne yapacağımı inanın ben de bilmiyorum. Boşanma konusunda hiç konuşmadık, ben de kararsızım. Çocuklar hiçbir şeyin farkında değil. Kaan yine eve gelip onları uyutuyor. Onlar uyuyunca da çıkıp gidiyor. Çocuklar hiçbir şeyin farkında değil. Kaan yine eve gelip onları uyutuyor. Onlar uyuyunca da çıkıp gidiyor. Bana böyle bir şey yapmış olsa da Kaan iyi biri ve iyi bir baba. Allah onu hep iyi insanlarla karşılaştırsın."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: