Seçkin Piriler: "Hiçbir erkeğe bakmıyorum!"

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evliliğini ihanet gerekçesiyle tek celsede sonlandıran eski manken Seçkin Piriler, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Magazin

Seçkin Piriler: "Hiçbir erkeğe bakmıyorum!" İki yıl önce Kaan Tangöze'den boşanan eski manken, çapkınlara yüz vermediğini dile getirdi.

“Bu nasıl güzellik, Kaan utansın”

“Bu nasıl güzellik, Kaan utansın”Kimseye yan gözle bakmadığını belirten Seçkin Piriler, "Hiçbir erkeğe bakmıyorum ama yol boyunca en az 10 araba yanımdan geçerken süzüyor. Olsun bakarsa baksınlar ne yapayım?" dedi.

Ulus'tan Nişantaşı'na kadar yürüdüğünü, büyük oğlunu okuldan alacağını söyleyen Piriler, tekrar evlenip evlenmeyeceği sorularına cevap verdi.

Seçkin Piriler: Servis olayı abartıldı

Seçkin Piriler: Servis olayı abartıldı38 yaşındaki eski manken, "(Kesin olarak evlenmem) derim, sonra çıkar evlenirim. Henüz kafamda evlilik gibi bir fikir yok" ifadelerini kullandı. Seçkin Piriler, "Bu saatten sonra 3-5 günlük ilişki yaşayacak halim yok. Tanımadığım bilmediğim kişiyle işim olmaz. Adı evlilik mi olur, nişanlılık mı olur bilmem ama uzun ilişkiden yanayım" diye de ekledi.

Boşanma konusuna da değinen Seçkin Piriler, "İnsanlar son dönemde neden boşanıyor bilmiyorum. Bence bunu gidip erkeklere soracaksınız. Ben onurlu bir şekilde gidip boşandım" dedi.

Seçkin Piriler'in havası yerinde!

Seçkin Piriler'in havası yerinde!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: