Seçkin Piriler iddialara yanıt verdi!

Kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla eski eşi Kaan Tangöze'den şikayetçi olan Seçkin Piriler, sosyal medyadan yeni bir açıklamada bulundu.

Magazin

Seçkin Piriler iddialara yanıt verdi! Seçkin Piriler, eski eşi Kaan Tangöze'den kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle şikayetçi olmuştu. Eski manken evli olduğu dönemde de şiddet gördüğünü ama sustuğunu söylemişti. İfadeye çağrılan Kaan Tangöze ise iddialar kabul etmeyerek asıl kendisinin şiddet gördüğünü öne sürmüştü.

Seçkin Piriler: Kadınsanız...

Seçkin Piriler: Kadınsanız..."Aile Bakanlığı’na ihbar ettik"

Sonrasında Tangöze'nin avukatı, "Müvekkilimin büyük oğlunun annesi tarafından şiddet gördüğü kanıtlanmıştır. Tangöze, bu olayı sessizce çözmeye çalışmıştır. Ancak olay günü eski eşinin kendisi ve çocuklarına yönelik şiddet eylemlerine engel olmaya çalışırken, 4.5 yaşındaki oğlu kucağındayken özellikle yüzüne darbeler almıştır. Bu darp raporu ile kanıtlanmıştır. Müvekkilim aynı gece 8 yaşındaki oğlunun da darp edilmesi nedeniyle Piriler’i Emniyet Birimleri ve Aile Bakanlığı’na ihbar etmiştir." açıklamasında bulunmuştu.

Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze karakolluk oldu!

Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze karakolluk oldu!Sosyal medyadan paylaştı!

Bu açıklamaların ardından Seçkin Piriler'den yeni bir paylaşım geldi. Piriler, sosyal medya hesabından şu mesajı yayınladı:


Kaan Tangöze de konuştu!

Kaan Tangöze de konuştu!Doğumdan sonra ilk poz!

Doğumdan sonra ilk poz!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: