Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze karakolluk oldu!

Seçkin Piriler boşandığı eşi Kaan Tangöze'den dayak yediğini iddia ederek önceki gün polise başvurmuştu. Piriler, "Daha önce de beni dövdü rock star diye sustum" dedi. Dün akşam ise Tangöze karakola çağrılarak ifadesi alındı. Şarkıcı, "Şiddet uygulamadım, şiddet gördüm" dedi.

Magazin

Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze karakolluk oldu! Seçkin Piriler önceki gün karakola giderek eski eşi Kaan Tangöze'den kendisini darp ettiği gerekçesiyle şikayetçi olmuştu. Bu şikayet üzerine Kaan Tangöze dün akşam gözaltına alındı. İfadesine başvurulan şarkıcı yapılan işlemlerin ardından serbest bırakıldı. Çıkışta magazin muhabirleriyle karşılaşan Tangöze önce sorulara yanıt vermek istemedi fakat gelen yoğun sorular üzerine şu açıklamalarda bulundu:

"BEN ŞİDDET YAPMADIM"

"Ben şiddet yapmadım, ben şiddet gördüm. Şikayette bulundum zaten. Hepsi çıkacak ortaya. Çocuklarım için her şeyi yapıyorum, tüm bunlara katlanıyorum."

"DAHA ÖNCE DE BENİ DÖVDÜ ROCK STAR DİYE SUSTUM!"

Seçkin Piriler ise, "Evliliğimiz boyunca bir çok kez şiddet gördüm. Kaan rock star olduğu için kariyeri lekelenmesin diye sustum." dedi.

Kaan Tangöze de konuştu!

Kaan Tangöze de konuştu!Kaan Tangöze'nin aile saadeti!

Kaan Tangöze'nin aile saadeti!Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'nin kızı İlayda sonunda göründü!

Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze'nin kızı İlayda sonunda göründü!Seçkin Piriler'den Kaan Tangöze'ye...

Seçkin Piriler'den Kaan Tangöze'ye...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: