Seçkin Piriler ile Meral Kaplan Bodrum'da birbirlerine girdiler!

İki yakın dost olan Seçkin Piriler ile Meral Kaplan, Bodrum'da saç saça baş başa kavga etti.

Magazin

Seçkin Piriler ile Meral Kaplan Bodrum'da birbirlerine girdiler! Oldukça yakın dost olan ve zor günlerinde birbirlerinin yanında olan Seçkin Piriler ile Meral Kaplan birbirlerine girdi. İddiaya göre ikili saç saça baş başa kavga etti.

Eski eşten 700 bin TL’lik ev!

Eski eşten 700 bin TL’lik ev!Meral Kaplan bir süredir annesi ve çocuğu ile birlikte Seçkin Piriler'in Bodrum'daki yazlığında kalıyordu. Kaplan, Piriler'i çocukları hakkında bir konuda eleştirdi. Bu duruma oldukça sinirlenen Seçkin Piriler, "Anneliğime laf ettirmem" diyerek Meral Kaplan'ı sert bir dille uyardı. Karşılıklı bağrışmalar büyük bir tartışmaya dönüştü. Çıkan kavgada fiziki saldırıya uğrayan Meral Kaplan, Seçkin Piriler’in evinden apar topar kaçtı.

Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze bir arada!

Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze bir arada!Annesini ve çocuğunu alarak İstanbul'a dönen Meral Kaplan daha önce de evdeki dadının kendisine şiddet uyguladığını iddia etmişti.

İkili bir kaç gün önce Bodrum'da bir beach'te birlikte görüntülenmişti.

Seçkin Piriler:

Seçkin Piriler: "Hiçbir erkeğe bakmıyorum!"İşte o görüntüler:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

“Bu nasıl güzellik, Kaan utansın”

“Bu nasıl güzellik, Kaan utansın”

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: