Seçkin Piriler ile Meral Kaplan canlı yayında kapıştı!

Eski manken Seçkin Piriler, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programına konuk oldu. Piriler, eski eşi Kaan Tangöze ve 'kavga' haberleriyle gündeme geldiği yakın arkadaşı Meral Kaplan hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Magazin

Seçkin Piriler ile Meral Kaplan canlı yayında kapıştı! Seçkin Piriler'in, '2. Sayfa' canlı yayınında yaptığı açıklamalar şöyle:

"KAAN'A KARŞI BİR DUYGUM YOK"

"Kaan, 'Senden daha güzel 'şarkısını bana yazdı. Dinlemiyorum, ama tabi duyunca mutlu oluyorum. Kaan en güzel şarkıları bana yaptı. Artık Kaan'ı sevmek gibi bir şey yok. Çok fazla şey yaşadık. 'Sevmek' demeyelim, çocuklarımın babasıdır. Ona karşı şu anda bir duygum yok. Mesleğini iyi yapan bir müzisyen olduğu için ve çocuklarımın babası olduğu için saygım var."

Seçkin Piriler-Meral Kaplan kavgasının nedeni ortaya çıktı!

Seçkin Piriler-Meral Kaplan kavgasının nedeni ortaya çıktı!
"İHALE BANA KALIYOR"

"Hamilelik haberini bana ve çocuklara Kaan söyledi. İlk duyduğumda çok üzüldüm, şok geçirdim ve ağlamaya başladım. Ne yapacağımı bilemedim. Zor bir gündü benim için. Kaan'ı çok iyi tanıyorum, artık yüzünden anlıyorum onu. 13 senedir hayatımda olan bir insan. Ben bir şeyi arkadaşıma söylüyorum, o başka arkadaşına söylüyor, Kaan gazetelerde görünce benden biliyor. Kız olacağını bana söylemişti, gazetede çıkınca 'Nereden duydular bunu?' diye bana sordu. Bir şey olduğunda ihale bana kalıyor."

Seçkin Piriler, Meral Kaplan'ı affetmedi!

Seçkin Piriler, Meral Kaplan'ı affetmedi!"ÇOCUKLARIMIN KIVILCIM URAL'LA GÖRÜŞMESİNİ İSTEMİYORUM"

"Kaan'ın evlenip evlenmeyeceğini bilmiyorum, tarihini de bilmiyorum. Sadece 24 Kasım'da olmayacağını biliyorum.
Çocuklarım Kaan'la zaten vakit geçiriyor, hiçbir zaman 'Şu gün alma, bugün alma' demedim. Hiçbir zaman, 'Çocuklarımı bana göstermedi' diyemez. Kaan istediği zaman çocuklarını görebiliyor. Çocuklarımın Kıvılcım Ural'la görüşmelerini istemiyorum."

Seçkin Piriler ile Eva Maya barıştı!

Seçkin Piriler ile Eva Maya barıştı!"KAAN'IN BANA GERİ DÖNMEYECEĞİNİ BİLİYORUM"

"Bodrum'da Kaan ve Kıvılcım'ı basma haberleri çıktı. Bunları kim söyledi? İkisi o evde olunca tabii ki kötü oldum. O evde benim eşyalarım var, sinirlendim yani. Ama ev basma durumu yok. İnanın o kadar güvenirdim ki Kaan'a. Duyduğumda büyük bir şok geçirdim. Hiçbir zaman konduramadım. Hala bazen düşündüğüm zaman anlayamıyorum. Evleneceklerine ihtimal vermedim, ilişkinin bu kadar süreceğini düşünmedim. Benim ilk ciddi ilişkim Kaan'dır. Kendi hayatımı devam ettirmeye çalışıyorum. Benim yaşadıklarımı yaşayan bir sürü kadın var. Bana göre çok büyük bir acıdır aldatılmak. Kıvılcım'la karşılaştığımızda onun yanında bir moda yazarı vardı, karşımda dakikalarca gülerek yüzüme baktı. Daha fazla tahammül edemedim, kalktım. Telefon açtı Kaan'la konuştu karşımda ve bu olaylar Kaan'a çok yanlış anlatılmış. Kaan'ın bana geri dönmeyeceğini biliyorum."

Önce

Önce "yalan haber" dedi sonra doğruladı!"ÇOCUKLARIMA VE KOMŞULARIMA REZİL OLDUM"

"Meral Kaplan'la yaşanan olayda tek üzüldüğüm şey çocuklarımın önünde olması ve benim evimde olması. Çocuklarıma ve komşularıma rezil oldum. Günlerce evden çıkamadım. İki tane mutlu çocuk yetiştirmek istiyorum. Benim için önemli olan şey bu konuyla gündeme gelip rezil olmam. Meral olayı bilmeyenlere arayıp olayı anlatmış. Ben bu olayı kimseye arayıp anlatmadım. Gizlim saklım hiçbir şeyim yok . Meral pazartesi günü gelsin buraya anlatsın, istediğini söyleyebilir. Sesini duymak istemiyorum. Kendi aramızda yaşanan bir olay. Evet çocuk kavgasıyla başladı. İnsanların sinirli olduğu dönemlerde tahammül seviyesi azalabilir. Kaan'la evlendiğimde iki aylık hamileydim, çocuklarım bizim bir araya gelmemizi istiyor. Ben ilahi adalete inanıyorum."

Seçkin Piriler ile Meral Kaplan Bodrum'da birbirlerine girdiler!

Seçkin Piriler ile Meral Kaplan Bodrum'da birbirlerine girdiler!
"YAZIKLAR OLSUN"

Seçkin Piriler'in açıklamalarının ardından '2. Sayfa' programına telefonla bağlanan Meral Kaplan, şu açıklamalarda bulundu:

"Polemiklerle gündemde olmak istemiyorum, artık yoruldum. Olay balkonda oldu, Seçkin'in anlattığı gibi değil. Aynısını Kaan'a da yaptı. Tekmelerle saldırdı bize. Beni neden bu kadar incitiyor? Onun çok canı yanacak kıyamıyorum. Bunu bir insana düşmanına yapmaz. Yaptığı hoş değil. Kıvılcım hakkında konuşmazdı onda vicdan olsa. Masum gibi bir kenara çekiliyor Seçkin, ona 'boşanma' diye ben yalvarmıştım. Kendisiyle görüşmek isteyen benim. Neyi aklamayı çalışıyor. Oraya çıkıp kendini öyle bir anlatıyor ki yazıklar olsun. Bana yönelik hep kötü haberler yapılıyor. Ne benimle ne de eski eşimle ilgili konuşmasın artık. Seçkin'i mahkemeye veriyorum."

Seçkin Piriler: Kimi dövmek istediğim belli

Seçkin Piriler: Kimi dövmek istediğim belli"BARIŞMAK İSTEDİ, ÖZÜR DİLEDİ"

Seçkin Piriler, Meral Kaplan'ın açıklamasına, "Olay balkonda olmadı. Ben de çok yoruldum. Asıl o beni tehdit ediyor. Sürekli mesaj atıyordu. Ben konuşursam o rezil olur asıl. En fazla bana iftira atar. Onun hakkında kötü açıklamalar yapmadım. Arayıp sorun, barışmak için geldi benden özür diledi" şeklinde cevap verdi. (Kaynak: hurriyet.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: