Seçkin Piriler, Kaan Tangöze'yi sildi

Seçkin Piriler-Kıvılcım Ural savaşında sular durulmuyor.

Magazin

Seçkin Piriler, Kaan Tangöze'yi sildi Ünlü manken Seçkin Piriler, kendisini Kıvılcım Ural'la aldatan eski eşi Kaan Tangöze'ye resti çekti. Takvim'in haberine göre, geçtiğimiz günlerde Ural'la karşı karşıya gelen Piriler, "Kaan'la Kıvılcım'ın aşkı bitti" demişti.

Kıvılcım Ural'a 6 ay uzaklaştırma!

Kıvılcım Ural'a 6 ay uzaklaştırma!Hatta ünlü manken Ural'la mahkemelik olmuştu. Ancak ünlü rockçının aşkına sahip çıkması iddiaya göre Piriler'i çileden çıkardı. Güzel manken, bunun üzerine eski eşiyle çekilen tüm fotoğraflarını Instagram'dan sildi.

Kaan Tangöze, Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural... Davalık oldular!

Kaan Tangöze, Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural... Davalık oldular!Piriler'in bu hamlesi bir takipçisinin gözünden kaçmadı. Ünlü manken, "Kaan Tangöze'nin olduğu fotoğraflar silinmiş. Yani ben öyle gördüm" diyen takipçisine "Doğru görmüşsün. Bir daha da o şahsın olduğu bir fotoğraf koymayacağım" diye yanıt verdi. (Kaynak: takvim.com.tr)

Kıvılcım Ural'dan çarpıcı itiraflar!

Kıvılcım Ural'dan çarpıcı itiraflar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: