Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural - Kaan Tangöze ilişkisi hakkında konuştu

Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural ile onun uğruna kendisini terk eden eski eşi Kaan Tangöze’nin ilişkisine ömür biçti: “Ben bir ay diyorum!”

Magazin

Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural - Kaan Tangöze ilişkisi hakkında konuştu O KADIN REKLAM PEŞİNDE

Geçen gün Cihangir’de aynı kafedeymişiz. Ben kendisini görmedim. Zaten kadın gazetecilere kendi haber veriyor, amacı da reklam yapmak. Ben Seçkin Piriler’im, yıllardır bu piyasadayım, bir yerlere gelmek için kimseyi kullanmadım. Kaan’la beş yıl flört ettik, bir kare fotoğrafımız yoktu. Diğer insanlar ise dikkat ederseniz 1.5 yıldır magazinde.

Seçkin Piriler ile Kıvılcım Ural pişti oldu!

Seçkin Piriler ile Kıvılcım Ural pişti oldu! "Ben kimsenin yuvasını yıkmadım"KAAN'I DA BIRAKACAK

Öngörülerim iyidir. Çok iyi biliyorum ki onların ilişkisi bitti. Birkaç kere zorla Kaan’ı reklam için zorla sizin karşınıza çıkarır, o kadar. Göreceksiniz, bir ay veriyorum sadece, sonra ilişkileri bitecek. Bu kadın reklam yolunda. Kaan’ı da bırakacak, başka biriyle reklam için uğraşacak ve kim bilir Kaan’ın arkasından neler söyleyecek.

Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler gizli saklı görüşüyor

Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler gizli saklı görüşüyorYuvamı o yıktı

Seçkin Piriler, Kıvılcım Ural’ın “Ben kimsenin yuvasını yıkmadım” sözlerine de sert karşılık verdi: “O, ben lohusayken bunları bana yaşatan kadın. Bu arada Kaan benden asla ayrılmak istemedi. İstediği kadar konuşsun, evliliğim onun yüzünden bitti!”

Kaan Tangöze, Kıvılcım Ural'ı ailesine tanıştırdı!

Kaan Tangöze, Kıvılcım Ural'ı ailesine tanıştırdı!Bir tek Kaan’a aşık oldum

Seçkin Piriler, hayatının tek aşkının Kaan Tangöze olduğunu da sözlerine ekledi: “Ben hayatımda bir tek Kaan’a aşık oldum. Diğerleri gibi bir ona bir buna aşık olmadım.”

fotoğraflar için tıklayın

Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: