Seçkin Piriler-Meral Kaplan kavgasının nedeni ortaya çıktı!

Seçkin Piriler ve Meral Kaplan'ın geçen yaz Bodrum'da kavga etmesinin altından aşk üçgeni çıktı.

Magazin

Seçkin Piriler-Meral Kaplan kavgasının nedeni ortaya çıktı! Seçkin Piriler ve Meral Kaplan’ın geçen yaz Bodrum’da kavga etmesinin altından aşk üçgeni çıktı.

Sokağa taşan kavga

Seçkin Piriler ve Meral Kaplan, geçen ağustosta çocuklarıyla birlikte Bodrum’da tatile çıkmış, Gündoğan’da aynı evde kalan Kaplan ve Piriler’in evde başlayan kavgaları sokağa taşmıştı. Piriler’in “Benimle mezara gidecek” dediği, Kaplan’ın ise sessiz kaldığı büyük kavganın nedeni aylar sonra ortaya çıktı.

Mesajları gördü

İddiaya göre Kaan Tangöze’den iki yıl önce boşanan Seçkin Piriler, o dönem aşk yaşadığı avukat sevgilisiyle, boşanma davası devam eden Meral Kaplan’ın mesajlaşmalarını yakaladı. Kavga sonrası Piriler, Meral Kaplan’ı evden kovmuş, hayatından tamamen çıkarmıştı.

Bunu bana nasıl yapar

Yaşananları geçen hafta yakın dostlarına anlatan Seçkin Piriler’in, “Meral’i sevgilimle mesajlaşırken yakaladım. Bana yanlış yaptı. Kendisi de itiraf etti zaten. Bunu bana nasıl yapar? Kavga haberleri çıktığı sırada konuşmamam için eski kayınvalidemi arayarak resmen beni tehdit etti” diyerek dostlarına dert yandığı iddia edildi. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: