Seçkin Piriler: Servis olayı abartıldı

Kaan Tangöze, geçtiğimiz günlerde okul servisinde unutulduğu haberleriyle gündeme gelen Hakan'la ilgili soruları yanıtsız bırakırken eski eşi Seçkin Piriler ise, "Servis olayı abartıldı" dedi.

Magazin

Seçkin Piriler: Servis olayı abartıldı Kaan Tangöze önceki gün oğlu Hakan ile Akmerkez’deki bir oyuncak mağazasındaydı. Geçtiğimiz günlerde okul servisinde unutulduğu haberleriyle gündeme gelen Hakan, sempatik tavırlarıyla ilgi odağı oldu. Tangöze’ye bir vatandaşın polise yaptığı ihbarla ortaya çıkan servis skandalı hakkında sorular soruldu, ancak ünlü şarkıcı soruları yanıtsız bıraktı. Tangöze’nin eski eşi Seçkin Piriler de önceki gün Çırağan Sarayı’ndaki bir etkinlikteydi. Piriler, olayla ilgili sorular üzerine “Biz babası ve annesi olarak gerekeni yaptık. Okulla da görüştük ama haber çok abartıldı. Oğlum halen servisle okuluna gidiyor. Artık çocuklarımın magazine haberlerinde yer almasını istemiyorum" dedi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: