Seçkin Piriler'den çıkan haberlere jet yalanlama!

Seçkin Piriler yakın arkadaşı Meral Kaplan'la kavga ettiği yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Magazin

Seçkin Piriler'den çıkan haberlere jet yalanlama! Seçkin Piriler'le çok yakın arkadaşı Meral Kaplan'ın saç saça baş başa kavga ettiğini yönünde çıkan iddialar bugün gündeme bomba gibi düştü. Meral Kaplan, Bodrum'da Seçkin Piriler'e ait olan eve annesi ve çocuğuyla birlikte misafir olmuştu. İddiaya göre Kaplan'ın çocukları konusunda Piriler'i uyarması tartışmalara sebep oldu. İkilinin önce sesleri yükseldi ardından da saç saça baş başa kavga ettiler. Sonrasında da Meral Kaplan annesi ve çocuğunu da yanına alarak İstanbul'un yolunu tuttu.

Eski eşten 700 bin TL’lik ev!

Eski eşten 700 bin TL’lik ev!
Bu sabah gündeme bomba gibi düşen bu iddiaları Seçkin Piriler yalanladı. Instagram hesabına Meral Kaplan'la çekilmiş bir fotoğrafı yükleyen Piriler altına şu satırları yazdı:

"Uyandığımdan beri saçma gerçek olmayan bir haber için telefonum çalıyor bu haber büyük bir yalan haberdir gerçek dışıdır. Sadece bizi aramizda güldürür. Bir de haber doğru olsaydı sahilde elbette gazeteciler ya da halk çekerdi değil mi? Burdan bile anlayabilirsiniz haberin yalan olduğunu. İlla bizimle ilgili haber yapmak istiyorsanız güzel haberlerimizi yapın "

Seçkin Piriler ile Meral Kaplan'ın tatil keyfi!

Seçkin Piriler ile Meral Kaplan'ın tatil keyfi!
Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze bir arada!

Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze bir arada!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: