'SECRET' BENİ YANSITIYOR

2006 Türkiye Güzeli Merve Büyüksaraç, 'Çok şanslıyım, ne istesem olur' dedi ve ekledi: 'Secret' kitabı kesinlikle beni yansıtıyor!..

Magazin

'SECRET'  BENİ YANSITIYOR İki yıl önce 'Türkiye Güzeli' seçilen Merve Büyüksaraç, pozitif bir insan olduğunu belirterek, 'İnsan canlısıyımdır ama önce güvenmek isterim. Her zaman çok netimdir. Tüm dünyada çok satan 'Secret' kitabı beni yansıtıyor' dedi. Büyüksaraç, Favori dergisine hayat ve gelecekle ilgili düşüncelerini anlattı:

YERLERE ÇÖP ATILMASIN

* Halen üniversitede endüstri tasarımı okuyorum. Eğitim benim için çok önemli ve şu an modelliği hobi olarak görüyorum. En büyük hayalim ünlü ve başarılı bir tasarımcı olmak. Ünlü bir marka için parfüm şişeleri tasarlamak istiyorum.

* Dünyanın geleceğine olumlu bakmaya çalışıyorum. Herkesin kendi adına küçük de olsa olumlu bir şeyler yapması gerektiğine inanıyorum. Bence güzel dünya, yeşil dünyadır. Ağaç dikmeli, çevreye karşı duyarlı olmalı ve yerlere çöp atmamalı.

* Benim için saygı çok önemlidir. Şımarık ve ne oldum delisi insanlardan hiç hoşlanmam. Bu yüzden hep mütevazı ve saygılı olmaya çalışırım. Vefa da benim için çok önemlidir. Yapılan iyilikler çabuk unutulmamalı.

* Ailem hayatımdaki en önemli ikinci değerdir. Bir numara benim! Annem Antalya'da yaşıyor ama iki haftada bir yanıma gelir. Annem de benim gibi çok net bir insandır. Bir yanlış görüyorsa, direkt söyler. Ailemle her şeyi paylaşırım ve bu beni çok rahatlatır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: