Seda Akgül gülme krizine sokacak!

Seda Akgül, Nisan Ayında da BKM Mutfak'ta gülmekten kırıp geçirecek...

Kültür-Sanat

Seda Akgül gülme krizine sokacak! Seda Akgül’ün, çok satan kitabından uyarladığı ve yaklaşık 60 dk. süren interaktif stand-up Gösterisi Dişilik mi? Kişilik mi? Nisan Ayında da BKM Mutfak' ta eğlendirmeye devam ediyor.

Mart Ayında ilk kex seyirciyle buluşan oyun yoğun ilgi üzerine yaz aylarına kadar devam edecek. Biletix ve BKM Mutfak gişesinde biletleri satışa çıkan Dişilik mi? Kişilik mi? Seda Akgül'ün kadın-erkek ilişkilerini iki bölümde anlattığı interaktif bir gösteri. Uzak durulması gereken erkek tiplerini, erkeklerin neden aldattığını, kadınların dişiliğini ve kişiliğini ne zaman devreye sokmaları gerektiğini, kitabından alıntılar yaparak hazırladığı skeçlerle seyirciye aktaran Seda Akgül 9 Nisan Perşembe akşamı herkesi gülmekten kırıp geçirecek...

“Bakımlı kadın akıllı kadın”, “yalancının mumu” gibi konularla seyirciye eğlenceli dakikalar yaşatarak oyuna katan Seda Akgül, farklı tarzıyla özellikle çiftleri oyuna davet ediyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: