Seda Akgül: Yumurtalarımı dondurdum!

Kısmetse Olur programının sunucusu Seda Akgül, Kanal D'de yayın hayatına başlayan Renkli Sayfalar programının konuğu oldu.

Magazin

Seda Akgül: Yumurtalarımı dondurdum! Akgül programda özel hayatıyla ilgili pek çok bilgi paylaştı.

İşte güzel sunucunun anlattıkları:

'6 AYDA 25 KİLO VERDİM'

Vitamin desteği aldım. Sabah kahvem var, sade. Aç karnına içiyorum. Bu da benim metabolizmamı hızlandırıyor. sonra tostum var. 5-5,5 saat açım. günde iki öğün yemek yiyorum. Akşam da yiyebileceğim en hafif şeyleri yiyorum. Bu benim için uygun. Midem dayanıyor. Herkese tavsiye ettiğim bir şey değil.

HAYATIMDA BİRİ VAR

1 yılı aşkın süredir bir ilişkim var. En kısa zamanda evleneceğiz. Zayıflamamın onunla en ufak bir ilgisi yok. Avram ile birlikte olmaya başladığımda en şişman zamanlarımdaydım.

ARADIĞIM TEK ŞEY HUZUR

Ben çok düğüne gittim. Dünya kadar paranın harcandığı... Sonunda bilmem ne çikolatalarının dağıtıldığı... 6 ay sonra noldu? patladı! ben bu saatten sonra insanları yedireyim içireyim onlara hava atayım diye uğraşamam. Çünkü bunlara doydum. En güzel kıyafetleri giyiyorum zaten. Benim olmasa da giydiriyorlar. En iyi makyözlerle çalışıyorum. Bundan sonra istediğim tek şey huzur.

OFİSTE EVLENECEĞİM

Ofiste evlenicem. Ya avukatımız yanımızda olur ya da belediye başkanı bir arkadaşımız. Gelinklik bile giymeyeceğim. Gelinlik kadar saçma, insanı şişman gösteren bir şey daha yok. Şık bir kıyafet giyerim, açık renk. Ben doğum günlerimde de açık renk kıyafetler giyerim. Ferah olsun, uğur getirsin diye. Astrolojiye meraklıyım. 9 Mart'tan önce evlenmemiz lazım. 3 hafta kaldı.

"YUMURTALARIMI DONDURDUM"

"Yumurtalarımı dondurdum. İstediğim yaşta anne olabilirim. Şu an evlat sahibi olabiliyorum. Bunu feminist atak olarak düşünmeyin. Hümanistim. Erkekler 80 yaşında da baba olabilirim diye dolaşır ya, ben de 80 yaşında ana olurum. İşte o kadar!"

fotoğraflar için tıklayın..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: