SEDA ANLI 'ŞAN'LI GELİN OLUYOR!

İLK KEZ GECCE.COM'UN DUYURDUĞU SEDA SAYAN - ONUR ŞAN AŞKI YARIN EVLİLİKLE NOKTALANIYOR..

Magazin

SEDA ANLI 'ŞAN'LI GELİN OLUYOR! Onur Şan'la yaşadığı aşk gündeme bomba gibi düşen Seda Sayan, bu hafta sonu evleniyor. Sayan'ın, mutluluğu ertelememek için evlilik kararını çabuk aldığı söyleniyor..

Seda Sayan, iki aydır büyük aşk yaşadığı Onur Şan ile bu hafta sonu Çırağan Sarayı'nda sade bir nikah töreni ile evleniyor. Altıncı evliliğini yapacak olan Seda Sayan, gelinlik giyip giymemeye henüz karar vermedi. Nikah törenine, ikilinin geçtiğimiz hafta bir yemekte tanışan aileleri ve yakın dostları katılacak. Çiftin nikah şahitliğini ise Osman Yağmurdereli ve Türker İnanoğlu yapacak. Seda Sayan'ın işlerinin yoğunluğu nedeniyle balayına çıkamayacağı söyleniyor. Çok mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren Sayan'ın, yakın dostlarına, bu mutluluğu ertelemek istemediği için evlilik kararını çabuk aldığını söylediği konuşuluyor.

DEMI'NİN İZİNDEN GİDİYOR
Seda Sayan ve Onur Şan, bazı çevreler tarafından Hollwood yıldızı Demi Moore ve genç eşi Ashton Kutcher'a benzetiliyor. Bilindiği gibi 47 yaşındaki Demi Moore, geçtiğimiz yıllarda, kendisi gibi oyuncu olan 29 yaşındaki Ashton Kutcher'la evlenmişti. 47 yaşındaki Seda Sayan da, 27 yaşındaki Onur Şan'la evlenerek Demi Moore'un izinden gitmiş oluyor.

Seda Sayan, ilk evliliğini 1987'de Sarıyerli futbolcu Rıdvan Kılıç ile yaptı. Bu evlilik 6 ay sürdü. 1990'da, yine futbolcu olan Sinan Engin ile evlendi. Bu evlilikten oğlu Oğulcan dünyaya geldi. Sayan ile Engin'in evliliği 5 yıl sürdü. Seda Sayan üçüncü evliliğini, 1998 yılında kendisinden oldukça genç olan kuryeci Soner Yapcacık ile yaptı.

EVLİLİKLERİ HEP KISA SÜRDÜ
Ünlü sanatçı, daha sonra işadamı Tuncay Kıratlı ile evlendi. Bu evlilik sadece 7 ay devam edebildi. Kıratlı'dan sona Sayan'ın imza attığı isimler hep kendisinden genç oldu. Beşinci evliliğini, futbolcu Hakan Şükür'ün kardeşi Gökhan Şükür ile yapan Sayan, bu evliliği de kısa sürede noktaladı. Ünlü sanatçı, altıncı evliliğini ise, Türk Halk Müziği şarkıcısı Onur Şan'la yapıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: