Seda Bakan: Murat'ı tavlamak için neler neler yaptım

Murat Boz ve Seda Bakan’ın başrolünde yer aldığı 'Öldür Beni Sevgilim' filminin basın toplantısı, önceki gün çekimlerinde yapıldığı Kemer Country'de yapıldı.

Magazin

Seda Bakan: Murat'ı tavlamak için neler neler yaptım Murat Boz projede yer almaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirerek, "Projeyi duyduğumda çok mutlu oldum. Zaten Seda Bakan’ı çok beğeniyorum. Hemen hemen bütün projelerini izledim. Bu filmin buralara gelmesinde Seda’nın büyük payı var. Bugün buradaysak Seda sayesinde. İşini aşkla yapan insanların arasına düştüm" dedi.

Seda Bakan ise, "Murat’ı tavlamak için neler neler yaptım. Oradan beni göremez, seçemez diye konserine gitmedim. Senaryo ilk geldiği zaman, projenin ilerleyip ilerleyemeyeceği pek belli değildi ama senaryo çok iyiydi. Yapım şirketi bu işi yapmak istiyordu. Sadece erkek oyuncu düşünüldüğü zaman herkes Murat’ı istiyordu ama Murat’ın o sıralarda bir yoğunluğu vardı. Senaryo okunduktan sonra herkes hem fikirdi. Bu rolü en iyi Murat’ın oynayacağını düşündü herkes. Murat’ı ikna etmek için çok çabaladık. Murat bence iyi bir sinema yüzü. Rolün üstesinden çok iyi geldi. İnanamadım bu kadar iyi olacağına" şeklinde konuştu.

Öte yandan Boz, film ve çekimler hakkında, “Özeliklle evli çiftler bu filmi izlediklerinden kendilerinden ve hayatlarından çok şey bulacaklar" ifadelerini sözlerine eklerken, Okan’ın eşi Demet rolüne hayat veren Seda Bakan ise, "Filmin içinde aşk, komedi ve aksiyon var. Beş yıldır evli ve birbirinden sıkılmış genç bir çifti canlandırıyoruz. Evlilik yıldönümlerinde meydana gelen bir yanlış anlama sonucu birbirlerini öldürmeye karar veriyorlar ve hikaye başlıyor. Ben her gün sete neredeyse titreyerek gidiyordum, 'acaba bugün başımıza ne gelecek?' diye. Ama şahane bir ekip, şahane bir yönetmenimiz var. O yüzden çok büyük mutlulukla çalıştık bu sette" dedi.

Film ekibi, çekimlerin tamamlanmasına iki gün kala gerçekleştirdikleri basın toplantısının sonunda sürpriz olarak hazırlanan özel kutlama pastasını da basın mensupları ile beraber kesip, kutlama yapmayı da ihmal etmediler.

Murat Boz, 'Mihriban'ı söyleyince...

Murat Boz, 'Mihriban'ı söyleyince...Seda Bakan'a sürpriz kutlama!

Seda Bakan'a sürpriz kutlama!

Bunlarda ilginizi çekebilir: