Seda Güven Bodrum'da aşka geldi!

Oyuncusu Seda Güven, yeni aşkı iş adamı Ali Güzel ile birlikte tatilin keyfini Bodrum'da geçiren ünlülerden. Önceki gün Yalıkavak'ta bir otelin iskelesinde görüntülenen çiftin keyifli halleri gözlerden kaçmadı.

Magazin

Seda Güven Bodrum'da aşka geldi! Keremcem ile 2014 yılında evlenip 2015 yılında boşanan güzel oyuncu Seda Güven, şu sıralar iş adamı Ali Güzel ile aşk yaşıyor. Bodrum tatilini birlikte geçiren sevgililer, önceki gün Yalıkavak'ta bulunan bir otelin iskelesinde objektiflere yakalandı. Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da bir kulüpte sarmaş dolaş eğlendiği öğrenilen çiftin yine samimi görüntüleri dikkat çekti. Kalabalık arkadaş grubu ile birlikte vakit geçiren ve sık sık şakalaşan Seda Güven-Ali Güzel ikilisinin, habersiz çekilen fotoğraflardaki keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.
Sosyal medya hesaplarından gün doğumu paylaşımı yapan ikili, bu paylaşımı aynı yerde aynı saatte attı.Seda Güven Adı Zehra hakkında ipucu verdi!

Seda Güven Adı Zehra hakkında ipucu verdi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: