Seda Sayan 4 yaş gençleşti!

Mahkeme kararıyla Seda Sayan'ın yaşı 4 yaş küçültüldü.

Magazin

Seda Sayan 4 yaş gençleşti! Sibel Can'ın yaşını küçültmesinin ardından Seda Sayan da mahkemeye başvurdu. Küçük yaşta sahnelere çıkabilmesi için babasının isteğiyle mahkeme kararıyla yaşının büyütüldüğünü söyleyen Seda Sayan, “Yaşı düzeltildikten sonra kardeşlerimin arasında en büyük olarak görünüyorum. Hâlbuki benden 2 yaş büyük ablam vardır. Nüfusta 4 Ocak 1959 olan doğum tarihimin 30 Aralık 1962 olarak değiştirilmesine karar verilsin” dedi.

Transparan Seda!

Transparan Seda!Mahkeme Seda Sayan’ın yaşını 4 yaş (3 yıl 11 ay 26 gün) küçülterek 30 Aralık 1962 olarak düzeltilmesine karar verdi.

Seda Sayan'ın platonik aşkı kim?

Seda Sayan'ın platonik aşkı kim?ARTIK 1962 DOĞUMLU

Davanın duruşmasına Seda Sayan’ın avukatı katıldı. Sayan’ın avukatı, “Deliller toplanmıştır. Davanın kabulüne karar verilsin” dedi. Davalı Nüfus Müdürlüğü’nün avukatı da, “Herhangi bir engel yoktur. Takdir mahkemenindir” dedi. Kararını açıklayan mahkeme, Eyüp 3. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 28 Ağustos 1979 tarihli kararın yargılamanın iadesi yoluyla kaldırılmasına karar verdi. Eyüp Mahkemesi’nin 38 yıl önceki yaş büyütme davasını kararını kaldıran mahkeme, Seda Sayan’ın 4 Ocak 1959 olan doğum tarihini 30 Aralık 1962 olarak değiştirilmesine karar verdi. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

Seda Sayan ve Murat Karabova ayrılığı bir ay sürdü!

Seda Sayan ve Murat Karabova ayrılığı bir ay sürdü!Seda Sayan, Cefi Tayuk ile evlendi mi?

Seda Sayan, Cefi Tayuk ile evlendi mi?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: