SEDA SAYAN ESKİ SEVGİLİLERİNİ ANLATTI..

Bu sabah "Duymayan Kalmasın" programına konuk olan Seda Sayan Nihat Doğan'ı ve Mahsun Kırmızıgül'ü anlattı.

Magazin

SEDA SAYAN ESKİ SEVGİLİLERİNİ ANLATTI.. Sayan, Doğan hakkında şunları söyledi;

"Nihat iyi yürekli bir adam. Bunları yapıyorsa bir bildiği mutlaka vardır. Niye delirsin, aklı başında bir adam. Bakın ne güzel bir reklam filmi çekti. Yaptıklarını ben hiç yadırgamıyorum. Çok saygılı bir çocuktur. Mesela annemle karşılaştığında gidip elini öper. Nihat'ın yaptığı hiçbir şeyi yadırgamıyorum. Çok doğru işler yapıyor. İzlediği politikayla yapıyor. O kadar zeki bir politika yapıyor ki. Helal olsun diyorum.

BAZI ŞEYLER VAR Kİ KONUŞAMIYORUM

Somali konusunda Nihat'ı çok eleştirdiler. Nihat kadar tartışılacak başka isimler vardı orada. Bence oraya en yüreğiyle giden adamdır. Ne demek istediğimi anlayabiliyor musunuz? Bazı şeyler var ki konuşamıyorum. Orada bence bir tek o ağlamıştır. Çünkü gerçekten ağlamıştır. Ve oradakileri en iyi o anlamıştır."

GERÇEK AŞKI HENÜZ YAŞAMADIM

Seda Sayan özel hayatıyla ilgili şu açıklamaları yaptı;

"Şu anda hayatımın en güzel dönemini yaşıyorum. 8 aydır hayatımda kimse yok. Kafam çok rahat. Oğul Can'dan Allah razı olsun. Kılıf da hazır zaten. Çok rahatım. Dikkat ediyor musunuz ben ayrılıklarımın üzerinde pek fazla durmuyorum. Çünkü gerçek aşkı henüz yaşamadım. Yani derin bir aşk yaşamadım. Şimdiye kadar aşkı iliklerime kadar hissedemedim. Beni tepesersemi edecek bir şey yaşamadım. Annemi çok seviyorum. Oğluma da aşığım. Ama gerçek aşkı yaşamadım. Belki 40'dan sonra bulurum. Ama evlilik konusunda oğlumun yasağı var. Artık niye evleneyim sizce? Ben artık evlenmeyeyim ya başaramıyorum. Çok beceriksizim bu konuda."

AYRILDIKTAN SONRA EN AZ İKİ YIL GÖRMEM

Şu sözlerimi iyi dinleyin; ben ayrıldığım sevgililerimle en az iki yıl görüşmem. Ayrılık sürecini iyi yönettiğimi düşünüyorum. İki sene sonra adam gibi oturabilmek için görüşmemeniz gerekir. O heyecanın o tansiyonun gitmesi gerekir. En az iki sene. Ben ayrıldığım insanlarla koloni halinde yaşayacak bir tip değilim. Karşılaşırım ama ben görmem. Kimsenin de bir saygısızlığıyla karşılaşmadım. Zaten ben bu süreci iyi yönetmezsem yanlış anlaşılabilirim.

ALLAH ONU SAHİBİNE BAĞIŞLASIN

Tuna Kiremitçi ile röportaj sırasında tanıştığını açıklayan Sayan Kiremitçi hakkında şöyle konuştu;

"Tuna çok yakışıklı bir adam. Onu görünce ben bu adamı daha önce niye görmedim dedim zaten. Gamzeleri de çok güzel. Ama adam gülmemek için özel çaba harcıyor. Çok beyefendi birisi. Adamı kaçırdım, kabul ediyorum. Tuna'yla aramızda aşk olamaz çünkü onun sevgilisi var. Allah sahibine bağışlasın. Beklemedeyim."

MAHSUN'U AYAKTA ALKIŞLIYORUM

Mahsun Kırmızıgül'ü ayakta alkışlıyorum. Kendisini nasıl yetiştirdi. Aslan gibi delikanlı. Hayatıma giren hiçkimse hakkında kötü konuşmam. Bana yakışmaz.

Bir kere istenmeyen gelin oldum kesin iki çocuğum daha olmuştu.

Ben aldatmayı ve yalanı kabul edemem. Aldatılmanın aldatmanın özrü olmaz.

Benden kadınlara tavsiye; Eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsanız eğer evliliğinizi noktalayabilecekseniz peşine düşün ve yüzüne vurun. Gidip de evliliğini bozmaya cesaretiniz yoksa ma. Bunu nasıl tolere ederler bilmiyorum ama bitirmeyi göze alamıyorsan kocanızla sakın yüz göz olmayın."

Bunlarda ilginizi çekebilir: