Seda Sayan farkı!

Seda Sayan'ın Show TV'de ekrana gelen programı oldukça beğenildi. Magazin ve eğlenceyi bir araya getiren "Seda Sayan'la" gündüz kuşağının en renkli programlarından biri olmayı başardı.

Magazin

Seda Sayan farkı! Yılların televizyoncusu Seda Sayan geçtiğimiz ay yeni programıyla karşımıza çıktı. Hafta içi her gün Show TV'de ekrana gelen "Seda Sayan'la" programı yayınlandığı günden itibaren heyecan yarattı ve konuşulmayı da başardı. Gerek konukları, gerekse konularıyla oldukça ses getirdi ve gündemden düşmedi.

Yeşim Salkım'la Seda Sayan barıştı mı?

Yeşim Salkım'la Seda Sayan barıştı mı?Seda Sayan, magazin ve eğlenceyi bir araya getirerek gündüz kuşağında yer alan eksikliği de doldurmuş oldu. Oluşturulan magazin masasıyla gündemdeki magazin konuları tartışılırken, konukların söylediği canlı şarkılarla da eğlence tavan yaptı. İzleyici tarafından da oldukça sevilen "Seda Sayan'la" kanalın da yüzünü güldürdü.

Seda Sayan: Seni altına boğacağım

Seda Sayan: Seni altına boğacağımSeda Sayan'ın zor anları!

Seda Sayan'ın zor anları!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: