Seda Sayan: "Harçlığımı Oğulcan'dan alıyorum!"

Seda Sayan, önceki gün Etiler'deki bir eczaneden çıkarken görüntülendi.

Magazin

Seda Sayan: "Harçlığımı Oğulcan'dan alıyorum!" Tiroid hastalığı için ilaç almaya geldiğini belirten Seda Sayan, eczane çıkışında muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. Sayan geçtiğimiz günlerde 9 milyon TL'ye bir rezidanstan daire aldığı haberleriyle gündeme gelmişti. Yeni ev almadığını belirtip ekonomik işlerle oğlunun ilgilendiğini dile getiren sanatçı, "Satın almadım. Ben rezidans yaşantısını seviyorum. O rezidans da çok güzel, konumu güzel. Etiler'deki evimi de satmadım. Onlarla Oğulcan ilgileniyor. Ben çalışıyorum, Oğulcan'ın eline para veriyorum. Oğulcan, ekonomiden sorumlu aile bakanımız; sülaleye artık Oğulcan bakıyor. İşletme okudu, master'ını da yaptı. O nedenle bütün sülaleyi geçindirme, ekonomiyi planlama ondan sorulur. Ben karışmıyorum, çok rahatım. Oğulcan, bana harçlık veriyor ama bazen çok acımasız davranıyor. Bana 'Kredi kartlarında biraz frene bas' diyor." açıklamasında bulundu.

Seda Sayan'dan 9 milyon TL'lik yatırım!

Seda Sayan'dan 9 milyon TL'lik yatırım!Seda Sayan, oğlu Oğulcan Engin'in geçtiğimiz günlerde Burning Man festivalinde giydiği renkli taytın çok konuşulması ile ilgili şunları dile getirdi: "Orası zaten kostümle anılan bir festival. Dolayısıyla bütün gençler öyle giyiniyor. Yılda bir gittikleri bir festival. Olabilir, benim oğluma her şey yakışır. O ailesine düşkün, nerede ne yapacağını bilen bir çocuk."

Seda Sayan:

Seda Sayan: "Oğlum Hacı'yı örnek alsın!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: