Seda Sayan müstakbel gelini öve öve bitirememiş!

Seda Sayan oğlu Oğulcan Engin'le aşk yaşayan Ezgi Eyüboğlu'na katıldığı 'O Ses Türkiye Yılbaşı Özel' programında övgü dolu sözler sarf etmiş.

Magazin

Seda Sayan müstakbel gelini öve öve bitirememiş! Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin'in bir süredir Ezgi Eyüboğlu'yla aşk yaşadığı iddiaları gündemden düşmüyordu. Ezgi Eyüboğlu dün kalpli balonlarla çekilmiş bir fotoğrafını Instagram sayfasına yükledi. Bu balonları güzel oyuncuya Oğulcan Engin'in aldığı iddiaları gündeme geldi.

Balonlar Oğulcan Engin'den mi?

Balonlar Oğulcan Engin'den mi?Ezgi Eyüboğlu'nu Seda Sayan da beğenmiş!


Bu arada Ezgi Eyüboğlu, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına katılmış ve burada 'Masum Değiliz' şarkısını seslendirmişti. Performansı sonrası güzel oyuncuya Seda Sayan övgü dolu sözler sarf etmişti.

Seda Sayan, Eyüboğlu'na "Sen iyi bir oyuncusun ama bence şarkıcılığın da üstüne git. Bir oyuncu her şeyi yapabilmeli. Şarkı da söyleyebilmeli, dans da edebilmeli, Müzikallerde sahne alabilmeli. Avrupa'da bu iş böyle oluyor. Bence sen bunu başarabilirsin, seni alkışlıyorum" demişti.

Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu aşk mı yaşıyor?

Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu aşk mı yaşıyor?Hadise'yi seçmişti!


Performansı sonucu Ezgi Eyüboğlu, "Kendime yakın hissediyorum" diyerek Hadise'yi seçmişti. Hadise'nin şu sıralar Ezgi Eyüboğlu'nun eski eşi Kaan Yıldırım'la aşk yaşadığı konuşuluyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: