SEDA SAYAN ŞAMDAN HAKKINDA KONUŞTU!

İSTANBUL’un eğlence hayatında çok önemli bir yeri olan Etiler Nispetiye Caddesi’ndeki Şamdan gecce kulübünün mülkünü, Seda Sayan satın aldı.

Magazin

SEDA SAYAN ŞAMDAN HAKKINDA KONUŞTU! Galatasaray’ın eski başkanlarından Faruk Süren’in eşi Hatice Süren’e ait olan mülk, geçtiğimiz günlerde 8 milyon euro’ya (16 milyon TL) satışa çıkartılmıştı.

Bu değerli mülke umre ziyaretine gitmeden önce talip olan Sayan, sıkı pazarlık sonucu yeri 8.5 milyon dolara satın aldı. 35 yıldan beri Süren Ailesi’ne ait olan Şamdan 1975 yılında ilk müşterilerini ağırlamaya başlamıştı. Yıllardır Mehmet Tuna’nın işlettiği gece kulübünü, yine Tuna işletmeye devam edecek. Mülkün yeni sahibi Sayan, yatırımıyla ilgili şunları söyledi: “Ben bu mekanı tamamen yatırım amaçlı aldım. Ne kulüp işletmeciliğine soyunuyorum ne de emlakçılığa... İstanbul’un en güzel, nadide bir yerinde mülk sahibi oldum. Yatırım amaçlı bu tür yerler almaya devam edeceğim. Mehmet Tuna kiracım olarak Şamdan’ı işletmeye devam edecektir. Beş yıllık kira anlaşması yaptım. Kendisiyle herhangi bir konuda anlaşmazlık yaşamadık. Her şey eskisi gibi devam edecek...” Bu arada Mehmet Tuna’nın 30 bin dolar kira ödeyeceği öğrenildi...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: