Seda Sayan'dan 'Ah Gecceler' sürprizi!

Sahne ve televizyon dünyasının tartışmasız en iyi ismi Seda Sayan, 22 yıl önce seslendirdiği ve kendisine o yıllarda sayısız ödül ve satış rekorları kırdıran şarkısı ‘Ah Gecceler’i yeniden seslendirdi. Söz ve müziği Mahsun Kırmızıgül’ e ait olan şarkıyı son günlerde adından sıkça söz ettiren DJ Yasin Keleş’in düzenlemesiyle yeniden seslendiren Seda Sayan, şarkının yeni versiyonuyla da yine fırtınalar estirecek.

Kültür-Sanat

Seda Sayan'dan 'Ah Gecceler' sürprizi! Geçtiğimiz yaz çıkardığı İbrahim Tatlıses şarkısı “Tabi Tabi’’nin ardından Türkiye ‘de ve Yunanistan’da aynı anda çıkan albümü ‘Seni Seviyorum’ ile de uzun süre müzik listelerinin ilk sırasında kalan Seda Sayan, 22 yıl önce seslendirdiği ve kendisine o yıllarda sayısız ödül ve satış rekorları kazandıran şarkısı ‘Ah Geceler’i yeniden yorumladı.


Özellikle gençlerden gelen yoğun istek üzerine şarkıyı yeniden okumaya karar verdiğini söyleyen Seda Sayan, ‘Ah Gecceler’ projesi için “Çok mutlu ve heyecanlıyım. Ah Gecceler’i 1996 yılında okumuştum. Aradan 22 yıl geçmiş. Gençler, özellikle de oğlum Oğulcan Engin ve arkadaşları çok istiyordu. Şarkının sahibi Mahsun Kırmızıgül’den rica ettim yeniden okumak için. Sağ olsun bir telefonumla kırmadı tüm izinleri verdi. Mahsun Kırmızıgül, Yasin Keleş ve Seda Sayan buluşması çok güzel oldu. Bana da heyecan kattı.” dedi.

Projesinin tanıtım fotoğrafları için Tamer Yılmaz’ın objektifine poz veren Seda Sayan, Ah Gecceler’ in klibini de geçtiğimiz günlerde çekti. Hareketli temposuyla Kilyos sahilinde gerçekleşen klip çekimlerinin yönetmenliğini Erkan Nas üstlendi.

Seda Sayan ‘Ah Gecceler’”, yarın itibariyle (7 Eylül Cuma) Poll Produksiyon etiketiyle dijital platformlarda yerini aldı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: