Seda Sayan'dan Seren Serengil'e cevap!

Seda Sayan kendisini takipten çıkartan Seren Serengil'e cevap verdi!

Magazin

Seda Sayan'dan Seren Serengil'e cevap! Seren Serengil dün programında Gülben Ergen'i ağırlayan Seda Sayan'ı takipten çıkarmıştı. Sabah sunuculuğunu yaptığı magazin programında da sebebini açıklamıştı. Seda Sayan, Seren Serengil'e cevap verdi.

Seren Serengil, Seda Sayan'ı neden takipten çıkardı?

Seren Serengil, Seda Sayan'ı neden takipten çıkardı?Kendi programında konuşan Seda Sayan, Serengil için şunları söyledi:

"Beni takipten çıkardıktan sonra Seren Serengil'e mesaj attım. "Ablacım bir şey mi oldu, neden takibi bıraktın?" dedim. Hala cevap vermedi. Samimiyetten bahseden insan "Senin Gülben'e olan sevgini hazmedemedim" derdi. Ama cevap vermedi.

Gülben Ergen: Ben bu sınavdan güçlenerek çıktım!

Gülben Ergen: Ben bu sınavdan güçlenerek çıktım!Bana göre Gülben'e sormam gereken her şeyi sordum. Ben yargı mıyım? Ben kimim? Ben program yapıyorum. Kız zaten anlatacağını anlattı. Daha ne anlatacak?

Ben senin programına geldiğimde bazı konular için "sorma" dedim. Sen de "tamam abla" dedin. O zaman sen de kendi programında aynısını yaptın. İster beni takip et, ister etme. Ben senin büyüğünüm ve ablan olarak seni takipten çıkarmadım.

Ben burada müzik ve eğlence programı yapıyorum. Haber programı yapmıyorum."

Gülben Ergen: Benim ölümümü izlediler!

Gülben Ergen: Benim ölümümü izlediler!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: