Seda Sayan'dan Şeyma Subaşı'ya sert tepki!

Seda Sayan, Şeyma Subaşı'nın Haziran ayında çıkardığı 'Sadece Şeyma' kitabına tepki gösterdi. Seda Sayan, "Hidrolik asitte emin misiniz, kör olur millet. Ne diyecekti biliyor musunuz; hyalüronik asit. Bunun aslı budur. Bu kitabın toplatılması lazım. Bu çok önemli bir şey. Buradan ceza alır her türlü ceza alır. Sen şimdi 'bunu kullanın' diyorsun, kör oldu diyelim kullanan. Bu kitapta böyle bir şey yazıyorsa bitti bu iş" dedi.

Magazin

Seda Sayan'dan Şeyma Subaşı'ya sert tepki! Seda Sayan, Şeyma Subaşı'nın Haziran ayında çıkardığı 'Sadece Şeyma' kitabına tepki gösterdi. Önceki gün sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri olan skandal hataya, en çarpıcı yorum Seda Sayan'dan geldi.

Şeyma'dan Guido'ya doğum günü öpücüğü!

Şeyma'dan Guido'ya doğum günü öpücüğü!"Yılların televizyoncusu olarak söylüyorum. Bu kitapta hidrolik asiti yüzünüze sürün yazıyor ve yandı millet; sakın. Ona hyalüronik asit denir. Bu kitabın toplanması lazım. Bu kitabı alıp uygulamaya kalkan olursa yayın evinin de başı belaya girer. Bu kitap toplanmalı.

Bu iş yargıya gider, hapse bile girebilir. Biri yanar hapse atarlar. Çok tehlikeli bir durum bu. O madde tuvalet temizleyicisi! Demek ki denenmiş! diye küçük büyük okuyan herkes kullanmak isteyebilir. Sakın kullanmayın. Sakın uygulamayın çoluktan çocuktan uzak tutun. Elinizi bile sürmeyin." (Kaynak: takvim.com.tr)

Şeyma Subaşı: “Kötü adamla takılıyorum

Şeyma Subaşı: “Kötü adamla takılıyorum"Guido Senia'dan Şeyma Subaşı'na doğum günü tebriği!

Guido Senia'dan Şeyma Subaşı'na doğum günü tebriği!Şeyma Subaşı alay konusu oldu!

Şeyma Subaşı alay konusu oldu!Ünlü oyuncudan sosyal medya fenomenlerine olay sözler!

Ünlü oyuncudan sosyal medya fenomenlerine olay sözler!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: