Seda Sayan'ın paylaşımı olay oldu, Ayşe Özyılmazel "Neden" diye sordu!

Instagram’ın yeni akımı #fallingstars (kayan yıldızlar), tüm dünyadaki starların son dönemdeki gözdesi oldu. Hollywood yıldızları başta olmak üzere milyonlarca Instagram kullanıcısının düşme konseptli farklı fotoğraflarını paylaştığı bu akıma Seda Sayan da katıldı. Sayan'ın Londra sokaklarında verdiği poz ise olay oldu. Sanatçıyı eleştirenler arasında Ayşe Özyılmazel de vardı. Özyılmazel, Sayan'a "neden" diye sordu.

Magazin

Seda Sayan'ın paylaşımı olay oldu, Ayşe Özyılmazel "Neden" diye sordu! Dünyadaki starların son dönemdeki gözdesi olan yeni akım #fallingstars (kayan yıldızlar), Hollywood yıldızları başta olmak üzere milyonlarca Instagram kullanıcısının 'düşme konseptli' farklı fotoğraflarını paylaşmasıyla ortaya çıkıyor.

Türkiye’de bu akımı ünlü sanatçı Seda Sayan başlattı. Sayan, Londra'da #fallingstars2018 hastagiyle bir kafenin önünde yerde yatarken bir fotoğrafını paylaştı. Sanatçının başlattığı bu akımı Türkiye’den hangi ünlülerin takip edeceği merak konusu olurken Seda Sayan ise sosyal medyanın gündemine oturdu.


AYŞE ÖZYILMAZEL "NEDEN" DİYE SORDU!

Seda Sayan'ı eleştiren isimlerden biri de Ayşe Özyılmazel oldu. Sayan yerde yatarken çekilmiş karesini Instagram'ın hikaye bölümünden paylaşan Özyılmazel, fotoğrafın üzerine "Tek sorum şu; Neden?" diye yazdı. Seda Sayan'ı sevdiğini belirten Ayşe Özyılmazel, "Bunu yapmasaydı keşke, tüh ki ne tüh" dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: