Seda Sayan'ın programı neden yayınlanmadı?

Seda Sayan'ın sunduğu ve hafta içi her gün Show TV'de yayınlanan 'Seda Sayan'la' isimli program bugün ekranlara gelmedi. Program bu hafta boyunca yayınlanmayacak.

Magazin

Seda Sayan'ın programı neden yayınlanmadı? Seda Sayan, Uğur Arslan'la birlikte sunduğu programın yayından kaldırılmasının ardından bambaşka bir formatla izleyici karşısına çıkmıştı. Sayan'ın Show TV'de hafta içi her gün yayınlanan programı oldukça beğenilmiş ve güzel reytingler almıştı. Fakat program bugün yayınlanmadı ve bu hafta boyunca da yayınlanmayacağı öğrenildi. Çünkü programa RTÜK tarafından 5 kez program durdurma cezası verildi.

Seda Sayan gelen tepkilere ateş püskürdü!

Seda Sayan gelen tepkilere ateş püskürdü!
CEZANIN NEDENİ!

Seda Sayan'ın aldığı bu 5 günlük cezanın nedeni de öğrenildi. Ece Gürsel'in konuk olduğu programda Bilal Özcan, Gürsel'e "Sperm bankasından çocuk sahibi olmak ister misin?" diye sormuştu. Bu sorunun üzerine Seda Sayan,manken Ece Gürsel'e "Kız yazık, ne inşaat işçileri var! Günah, onlar insan değil mi? Doğurmak için ne bekliyorsun? Adamın genleri uygun, güzel adam, iyi adam, sırım gibi maşallah! Tuttuğunu koparıyor! Yap çocuğu, ne var!' İnşaatlara git" demişti.

Seda Sayan gelen tepkilere ateş püskürdü!

Seda Sayan gelen tepkilere ateş püskürdü!Seda Sayan'ın bu sözlerinden dolayı RTÜK'e 400'ün üzerinde şikayet geldiği ortaya çıktı. Gelen şikayetleri değerlendiren RTÜK , "Seda Sayan'la" isimli programda inşaat işçilerine yönelik tepki çeken sözler için kanala 5 kez program durdurma cezası verdi.

Seda Sayan eleştirilere yanıt verdi!

Seda Sayan eleştirilere yanıt verdi!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: