Seda Tosun'dan hamilelik açıklaması!

Bir süre önce dünyaevine giren oyuncu Seda Tosun, eşi Eymen Adal ve oyuncu arkadaşı Caner Atacan'la beraber Etiler'de görüntülendi.

Magazin

Seda Tosun'dan hamilelik açıklaması! Serafina'da yemek yedikten sonra alışveriş turuna çıkan Seda Tosun-Eymen Adal çifti, kendilerini görüntüleyen muhabirleri görünce sorulara yanıt verdi. Geçtiğimiz haftalarda yaptığı bebek alışverişinin basına yansımasının ardından hamile olduğu iddia edilen Seda Tosun iddialarla ilgili, "O gün yeğenim için biraz kıyafet alışverişi yapmıştım. Çocuk sahibi olmak için henüz erken olduğunu düşünüyoruz. Evlenmek bir sorumluluk, ama anne-baba olmak çok çok daha büyük sorumluluk" şeklinde konuştu.

Eşinin bu sözlerine karşın sessizliğini bozarak esprili bir açıklama yapan Eymen Adal ise, "Cocuğumuz olursa onu daha fazla seveceğimden korkuyor. Bence artık bunu itiraf etmelisin" dedi. Ayak üstü röportajın ardından basın mensuplarıyla vedalaşan üçlü, alışveriş turlarına kaldıkları yerden devam etti.

Oyuncu Seda Tosun ve Eymen Adal evlendi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: