Seda Tosun'un nikah tarihi belli oldu!

Geçtiğimiz günlerde Eymen Adal ile nişanlanan Seda Tosun, gelinlik provasında görüntülendi. Daha önce kasım ayında evleneceğini açıklayan Tosun, işleri sebebiyle nikah tarihini 4 eylüle çektiklerini dile getirdi.

Magazin

Seda Tosun'un nikah tarihi belli oldu! Gelinlik provası için nişanlısı Eymen Adal ile birlikte modacısının yolunu tutan Seda Tosun, “Anlaştığım bir proje vardı, ancak son dakika kararı ile içerisinde bulunmaktan vazgeçtim. Aslında tam olarak vazgeçtiğim de söylenemez. Bir şekilde proje dışında kalmam gerektiğini hissettim. Biz de hazır böyle bir boşluk yakalamışken, düğün tarihimizi öne almayı kararlaştırdık” açıklamasında bulundu.

Mucize 2 filmi ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara ise, "Ne olduğunu ben de anlamadım. Yapımcımız önce benimle bir sözleşme imzaladı. Sonra okuma provaları arefesinde beni ofise çağırıp başka biri ile anlaştıklarını söyledi. Saygı duyuyorum. Zaten filmdeki tüm karakterler hemen hemen değişti. Yeni açıklanan kadrodaki herkese sonsuz saygım var ancak ilk filmi izleyenler serinin ikinci filminde biraz bocalayabilirler. Mucize 2 bir devam filmi olma özelliğini bu açıdan kaybetti. Ben zaruri nedenler dışında kadro erozyonuna karşıyım. Beğenilen ve kabul gören bir yapımın iskeleti ile oynamak ne kadar doğru bilemiyorum. Keşke böyle yapacaklarına yeni bir film çekselerdi." dedi.

Seda Tosun ile Eymen Adal nişanlandı!

Çivilemeci Seda Tosun

Çivilemeci Seda Tosun

Bunlarda ilginizi çekebilir: