SEDA ÜREN SERBEST BIRAKILDI!

Çok sayıda adrese operasyon yapan polis, şarkıcı Seda Üren'in de aralarında bulunduğu çok sayıda kişiyi gözaltına almıştı. Seda Üren geçtiğimiz gecce serbest bırakıldı..

Magazin

SEDA ÜREN SERBEST BIRAKILDI! Konuyla ilgili Seda Üren'in avukatı bir basın açıklaması gönderdi..

İşte o açıklama;

"09.10.2012 tarihinde, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Organize Suçlar Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyon kapsamında, müvekkillerim olan sahne ve ses sanatçısı Seda Üren ile menajeri Gürkan Acka, göz altına alınarak ilgili şubede soruşturma kapsamında ifade vermişlerdir. Mağdur - şüpheli sıfatı ile vermiş oldukları ifadeler ve ilgili Savcılık Hazırlık dosyasında mübrez deliller de dikkate alınarak, serbest bırakılmalarına karar verilmiştir.

Bu süreç zarfında, İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’nın ilgili hazırlık dosyası hakkında vermiş olduğu “ gizlilik “ kararı nedeni ile, basında kısıtlı, eksik ve hatalı bir kısım habere yer verilmiştir.

Aynı gizlilik kararı nedeni ile, sayın basın mensuplarına bu aşamada, kapsamlı bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir.

Komu oyunun bilgisine sunar, mesleklerini icra ederken gösterdikleri özen ve ileride müvekkillerim hakkında yapılacak haberlerde gösterilecek hassasiyet nedeniyle tüm basın mensuplarına müvekkillerim adına teşekkür ederim.

12.10.2012
Av.Belçin Acka Niran"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: